1. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

23.09.2017

TRT Spor HD

ANKARA (BAŞKENT)

14:00

HALKBANK

İNEGÖL BLD.

24.09.2017

 

ANKARA (BAŞKENT)

14:00

JEOPARK KULA BLD.

ZİRAAT BANKASI

24.09.2017

 

GÜMÜŞHANE (TORUL)

16:00

TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

MALİYE PİYANGO

24.09.2017

 

İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)

17:00

İSTANBUL BBSK

AFYON BLD. YÜNTAŞ

24.09.2017

 

İSTANBUL (METRO ENERJI)

17:00

FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ

24.09.2017

 

İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)

15:00

ARKAS SPOR

GALATASARAY HDI SİGORTA

2. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

01.10.2017

 

AFYONKARAHISAR (ATATÜRK)

15:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

HALKBANK

01.10.2017

 

ANKARA (BAŞKENT)

14:00

ZİRAAT BANKASI

TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

01.10.2017

 

ANKARA (BAŞKENT)

16:00

MALİYE PİYANGO

ARKAS SPOR

01.10.2017

 

BURSA (İNEGÖL)

15:30

İNEGÖL BLD.

JEOPARK KULA BLD.

01.10.2017

 

İSTANBUL (AKATLAR)

14:00

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL BBSK

01.10.2017

 

İSTANBUL (BURHAN FELEK)

17:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

FENERBAHÇE

3. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

04.10.2017

 

AFYONKARAHISAR (ATATÜRK)

17:00

JEOPARK KULA BLD.

AFYON BLD. YÜNTAŞ

04.10.2017

 

ANKARA (BAŞKENT)

17:30

HALKBANK

BEŞİKTAŞ

04.10.2017

 

GÜMÜŞHANE (TORUL)

16:00

TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

İNEGÖL BLD.

04.10.2017

 

İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.)

17:30

GALATASARAY HDI SİGORTA

MALİYE PİYANGO

04.10.2017

 

İSTANBUL (METRO ENERJI)

18:00

FENERBAHÇE

İSTANBUL BBSK

04.10.2017

 

İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)

19:00

ARKAS SPOR

ZİRAAT BANKASI

4. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

08.10.2017

TRT Spor HD

ANKARA (BAŞKENT)

14:00

ZİRAAT BANKASI

GALATASARAY HDI SİGORTA

08.10.2017

 

ANKARA (BAŞKENT)

17:00

MALİYE PİYANGO

FENERBAHÇE

08.10.2017

 

BURSA (İNEGÖL)

15:30

İNEGÖL BLD.

ARKAS SPOR

08.10.2017

 

İSTANBUL (AKATLAR)

14:00

BEŞİKTAŞ

JEOPARK KULA BLD.

08.10.2017

 

İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)

17:00

İSTANBUL BBSK

HALKBANK

09.10.2017

 

AFYONKARAHISAR (ATATÜRK)

17:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

5. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

14.10.2017

TRT Spor HD

İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)

17:00

ARKAS SPOR

AFYON BLD. YÜNTAŞ

15.10.2017

 

ANKARA (BAŞKENT)

13:30

MALİYE PİYANGO

ZİRAAT BANKASI

15.10.2017

 

GÜMÜŞHANE (TORUL)

16:00

TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

BEŞİKTAŞ

15.10.2017

 

İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.)

15:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

İNEGÖL BLD.

15.10.2017

 

İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)

17:00

JEOPARK KULA BLD.

İSTANBUL BBSK

15.10.2017

 

İSTANBUL (METRO ENERJI)

16:00

FENERBAHÇE

HALKBANK

6. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

22.10.2017

 

AFYONKARAHISAR (ATATÜRK)

15:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

GALATASARAY HDI SİGORTA

22.10.2017

TRT Spor HD

ANKARA (BAŞKENT)

15:30

ZİRAAT BANKASI

FENERBAHÇE

22.10.2017

TRT Avaz

ANKARA (BAŞKENT)

18:30

HALKBANK

JEOPARK KULA BLD.

22.10.2017

 

BURSA (İNEGÖL)

15:30

İNEGÖL BLD.

MALİYE PİYANGO

22.10.2017

 

İSTANBUL (AKATLAR)

14:00

BEŞİKTAŞ

ARKAS SPOR

22.10.2017

 

İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)

17:00

İSTANBUL BBSK

TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

7. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

28.10.2017

 

İSTANBUL (METRO ENERJI)

14:00

FENERBAHÇE

JEOPARK KULA BLD.

29.10.2017

 

ANKARA (BAŞKENT)

14:30

MALİYE PİYANGO

AFYON BLD. YÜNTAŞ

29.10.2017

 

ANKARA (BAŞKENT)

16:30

ZİRAAT BANKASI

İNEGÖL BLD.

29.10.2017

 

GÜMÜŞHANE (TORUL)

16:00

TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

HALKBANK

29.10.2017

TRT Spor HD

İSTANBUL (BURHAN FELEK)

17:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

BEŞİKTAŞ

29.10.2017

TRT Turk

İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)

15:00

ARKAS SPOR

İSTANBUL BBSK

8. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

05.11.2017

 

AFYONKARAHISAR (ATATÜRK)

15:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

ZİRAAT BANKASI

05.11.2017

TRT Spor HD

ANKARA (BAŞKENT)

14:00

HALKBANK

ARKAS SPOR

05.11.2017

TRT Avaz

BURSA (İNEGÖL)

16:00

İNEGÖL BLD.

FENERBAHÇE

05.11.2017

 

GÜMÜŞHANE (TORUL)

16:00

JEOPARK KULA BLD.

TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

05.11.2017

 

İSTANBUL (AKATLAR)

14:00

BEŞİKTAŞ

MALİYE PİYANGO

05.11.2017

 

İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)

17:00

İSTANBUL BBSK

GALATASARAY HDI SİGORTA

9. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

12.11.2017

 

ANKARA (BAŞKENT)

14:00

MALİYE PİYANGO

İSTANBUL BBSK

12.11.2017

TRT Spor HD

ANKARA (BAŞKENT)

17:00

ZİRAAT BANKASI

BEŞİKTAŞ

12.11.2017

TRT Spor HD

BURSA (İNEGÖL)

14:00

İNEGÖL BLD.

AFYON BLD. YÜNTAŞ

12.11.2017

 

İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.)

15:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

HALKBANK

12.11.2017

 

İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K)

15:00

ARKAS SPOR

JEOPARK KULA BLD.

15.11.2017

 

İSTANBUL (METRO ENERJI)

15:00

FENERBAHÇE

TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

10. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

19.11.2017

 

AFYONKARAHISAR (ATATÜRK)

15:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

FENERBAHÇE

19.11.2017

TRT Spor HD

ANKARA (BAŞKENT)

17:00

HALKBANK

MALİYE PİYANGO

19.11.2017

 

GÜMÜŞHANE (TORUL)

12:00

TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

ARKAS SPOR

19.11.2017

 

İSTANBUL (AKATLAR)

14:00

BEŞİKTAŞ

İNEGÖL BLD.

19.11.2017

 

İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.)

15:00

JEOPARK KULA BLD.

GALATASARAY HDI SİGORTA

19.11.2017

TRT Turk

İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)

15:00

İSTANBUL BBSK

ZİRAAT BANKASI

11. Hafta

Tarih

TV

Yer

Saat

A Takımı

B Takımı

25.11.2017

 

İSTANBUL (METRO ENERJI)

16:00

FENERBAHÇE

ARKAS SPOR

26.11.2017

 

AFYONKARAHISAR (ATATÜRK)

17:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

BEŞİKTAŞ

26.11.2017

TRT Spor HD

ANKARA (BAŞKENT)

17:00

ZİRAAT BANKASI

HALKBANK

26.11.2017

 

ANKARA (BAŞKENT)

19:00

MALİYE PİYANGO

JEOPARK KULA BLD.

26.11.2017

TRT Turk

BURSA (İNEGÖL)

15:00

İNEGÖL BLD.

İSTANBUL BBSK

26.11.2017

 

İSTANBUL (GS PARK VOLEYBOL SL.)

15:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK